Просто про їжу - Головна Карта сайту
Просто Про їжу

Рис відновить роботу телефону

Якщо ви упустили в воду телефон, простим способом рис може відновити роботу вашого улюбленого девайсу. З рису можна приготувати плов або смачну розсипчасту кашу, але, крім того, він може допомогти і в цій досить складній ситуації.

На цій сторінці:

Рецепт відновлення працездатності телефона

Рис висушить ваш телефон

Є простий спосіб як відновити роботу мобільного телефону або іншого вашого улюбленого девайсу, якщо ви його випадково, а може і не випадково, упустили у воду.
Працездатність пристрою може відновити кілограм рису. Для того, щоб відновити працездатність викупаного у воді телефону, його досить на кілька годин засипати звичайною рисовою крупою.

Рецепт відновлення:

Для реанімації «утопленого» нам буде потрібна невелика каструля і 1 кг рису, якщо рису більше, то це навіть краще.
Спершу зовсім вимкніть «потерпілого», якщо він реагує на кнопки вимкнення, і це ще можна зробити, (в іншому випадку, можна вийняти акумулятор і сім-карту, але не забудьте закрити кришку акумуляторного відсіку) і витріть його сухою тканиною або рушником.
Після цього насипте на дно невеликої каструлі півкілограма рису, покладіть туди ваш пристрій і акумулятор від нього, засипте їх рештою рису і залиште їх там щонайменше на 4 години (довше — краще), не закриваючи каструлю кришкою. Краще, якщо каструлю поставити в тепле сухе місце, наприклад, біля батареї опалення.

Рис дуже гігроскопічний і вбере всю вологу, яка потрапила у ваш намоклий пристрій, і він, скоріше за все, знову запрацює.

Важливо: не намагайтеся включити телефон до того, як він буде повністю висушений, може статися коротке замикання електричних ланцюгів, у цьому випадку він буде безповоротно зіпсований.

Спробуйте, можливо, у такий спосіб вдасться врятувати ваш улюблений мобільний пристрій! Таким простим способом вдалося врятувати iPhone, який потонув у кока-колі.

Звичайно, це спрацьовує не завжди. Можна відновити роботу телефонів, які були у воді не дуже довго — впали в унітаз або в калюжу, і були підняті швидко, але якщо телефон потрапив в басейн і пролежав там кілька годин або був випраний в пральній машині... хоча.. все одно варто спробувати, що вам втрачати. Можливо, удача посміхнеться вам. Нехай щастить!

При відтворенні тексту статті «Рис відновить роботу телефону», цілком або частинами, активне посилання на oede.in.ua обов’язкове.


  Мітки до статті: користь, продукти


  
  Головні розділи сайту:
     Останні статті цього розділу
     про користь і шкоду продуктів:

     Цікаві матеріали цього розділу:
     Про їжу просто | Добірка статей розділу | Карта сайту
     © 2012-2014 - Просто Про їжу
     ↑ Вгору ↑