Просто про їжу - Головна Карта сайту
Просто Про їжу

Риба вино і зелень - смачний захист від раку шкіри

Ідеальна шкіра — мрія кожної жінки. Саме тому жіноча половина населення інтенсивно скуповує всеможливі креми, лосьйони та інші засоби по догляду за шкірою. Та не менш важливими для здоров’я шкіри та всього організму є наш харчовий раціон. Тож, які продукти допоможуть у догляді за шкірою та допоможуть убезпечити себе від загрози раку шкіри? Про це у статті.

На цій сторінці:

Риба — корисна та смачна

Риба - корисний вплив

Переваги вживання в їжу риби описані в спеціальній літературі не одноразово. Ось ще одна причина, щоб зарахувати її до числа продуктів, вживаних вами на регулярній основі: рішення включити рибу в постійний раціон може врятувати вас від раку шкіри.

Нещодавно були опубліковані в Американському журналі клінічного харчування результати проведених досліджень про вплив вживання в їжу риби на запобігання виникненню кератози, червоних плям, які, як правило, з’являються на шкірі з віком, особливо на пошкодженій сонцем.

Більше половини плоскоклітинного інвазивного (інвазія — здатність пухлини проникати в оточуючы її тканини) раку клітин шкіри починається з кератози. Тому, все, що може допомогти запобігти виникненню кератози, потенційно може знизити ризик виникнення раку шкіри.

У цьому дослідженні, стежили протягом чотирьох років за 1100 дорослими австралійцями, які споживали рибу. Учасники були обстежені дерматологами на присутність кератози на шкірі на початку і в кінці дослідження.

По завершенні чотирьох років на 28 відсотків скоротилася кількість нових утворень кератози серед людей, які їли жирну рибу, таку як лосось (від однієї до двох порцій на тиждень), у порівнянні з тими, хто їв мінімальну кількість такої риби.

Вино — напій богів

Червоне вино

Корисно також і пити вино. У тих людей, які пили в середньому півсклянки вина в день, було на 27 відсотків менше кератози.

Користь червоного вина (відео)

Зелені продукти здоров’я

Соковита зелень

Інше дослідження, опубліковане в 2007 році, показало, що дієта з високим вмістом фруктів і овочів, особливо зелених листових овочів, знижує ризик утворення плоскоклітинного раку шкіри на 54 відсотки.

Отже, тепер у нас є: трохи риби, трохи вина і трохи зеленого салату, щоб смачно поїсти і при цьому покращити і оздоровити шкіру!

Звичайно, уникати шкідливого впливу сонця і не допускати виникнення пухирів від сонячних опіків, — мабуть, найважливіший і необхідний спосіб збереження шкіри здоровою, особливо, якщо у вас вона світла та чутлива, а тим паче, якщо були в роду випадки захворювання на рак шкіри.

Порада: якщо ви схиляєтеся до того, щоб повністю уникати сонячних ванн, не забудьте про щоденне вживанні вітаміну D.

При відтворенні тексту статті «Риба вино і зелень — смачний захист від раку шкіри», цілком або частинами, активне посилання на oede.in.ua обов’язкове.


  Мітки до статті: користь, продукти


  
  Головні розділи сайту:
     Останні статті цього розділу
     про користь і шкоду продуктів:

     Цікаві матеріали цього розділу:
     Про їжу просто | Добірка статей розділу | Карта сайту
     © 2012-2014 - Просто Про їжу
     ↑ Вгору ↑