Просто про їжу - Головна Карта сайту
Просто Про їжу

Про посуд техніку та предмети для ідеальної кухні

Кухня — головне місце в квартирі, на ній ми проводимо багато часу. Тому ідеальна кухня повинна бути зручною, наповненою різними побутовими приладами що полегшують працю господині, а також вона повинна бути затишною і з правильно організованим робочим простором.

На цій сторінці:

Ідеальна кухня

Проведені дослідження показали, що:

 • господиня перебуває на кухні більше 1-го місяця на рік;
 • кожен день вона робить більше 50 різних кухонних операцій;
 • при правильному облаштуванні кухні вона проходить — до 1 км, а при неправильному до 4 км за день.

Отже, щастя господинь прямо залежить від розташування:

 • місця зберігання продуктів;
 • місця для миття посуду;
 • місця для варіння їжі.

В ідеальній кухні необхідно організувати ланцюжок: холодильник — робочий стіл — мийка — робочий стіл — плита.

Можливі варіанти робочих трикутників

При такій організації робочого простору кухні, пройдена господинею відстань буде мінімальною. Адже, господиня спочатку дістає з холодильника продукти і кладе їх на робочий стіл, потім виймає їх з упаковки, миє, а потім підготовляє їх до варіння і наостанок, готує на плиті.

Стільниці між холодильником і мийкою, мийкою і плитою — це необхідність, яка збільшить зручність, дозволить зменшити пройдену відстань, допоможе зберегти кухонну техніку і не дасть обпектися об гарячі предмети на плиті.

Влаштувати ідеальну кухню в наших маленьких квартирах дуже не просто, але можна. Головне що необхідно зробити це облаштувати в робочій зоні «робочий трикутник»:

 • в центрі зони розташувати мийку,
 • праворуч і ліворуч (не менше 50 см від країв мийки) — плиту і холодильник.

Відстань між мийкою і плитою можна зменшити до 30 см, але це, в крайньому випадку. Над плитою дуже бажана витяжка, але якщо дуже мало місця, можна і без неї.

На маленькій кухні

Чимало з кухонь в наших квартирах, дуже малі. Як же тут влаштувати «робочий трикутник»?

Все просто. Треба якомога раціональніше використовувати простір і максимально зменшити кількість предметів, що його заповнюють. Подумайте, без чого не можна обійтися, а що просто займає дорогоцінне місце.

Кухня не буде кухнею, коли на ній немає плити, мийки і холодильника — це ті предмети без яких їжу приготувати неможливо.

На наших кухнях ми ще і приймаємо їжу, для цього нам буде потрібен стіл і стільці. А для зберігання кухонних предметів знадобиться шафа або навісні полички. Без всього іншого на маленькій кухні можна обійтися.

Але якщо дозволяє місце або дуже хочеться автоматизувати побут і покінчити з миттям посуду, добре було б щоб на кухні знайшлося місце для посудомийної машини. Добре що сучасні моделі мають невеликі розміри.

При відтворенні тексту статті «Про посуд техніку та предмети для ідеальної кухні», цілком або частинами, активне посилання на oede.in.ua обов’язкове.

Техніка, посуд та корисні предмети для ідеальної кухні

Як би мало місця на кухні не було, нам знадобиться кухонна техніка що полегшує приготування їжі і допомагає готувати смачніше, різне кухонне начиння, посуд для готування і вживання їжі, різні дрібні і великі кухонні аксесуари та приналежності.

Техніка для кухні

Допомогти розібратися у величезній кількості необхідних на кухні предметів допоможе цей розділ нашого сайту. Тут ви знайдете опис різної кухонної техніки, кухонних новинок і просто приємних кухонних дрібниць здатних перетворити кухонну рутину в приємне заняття.

Всі підрозділи цього розділу сайту:

 • Хлібопічки - все про них і для них
  Хлібопічка вміє робити тісто і випікати хліб різними способами. Потрібно тільки закласти необхідні інгредієнти, встановити режим випікання і час коли повинна бути готова випічка. Все, смачний і корисний хліб готовий.
 • Кухонний посуд для кухні - вибір матеріалу
  Вибір кухонного посуду і матеріалів з яких її виробляють в наш час, величезний. Трохи про основні матеріали які застосовуються при виготовленні посуду. Секрет приготування ідеальною їжі часто лежить у властивостях посуду в якій вона готується.

Мітки до статті: для кухніГоловні розділи сайту:
    Найцікавіші матеріали розділу:

    В якій хлібопічці можна приготувати житній хліб

    Яка хлібопічка краща та як її вибирати і купувати

    Антипригарний важкоанодований алюмінієвий посуд

    Про їжу просто | Карта сайту
    © 2012-2014 - Просто Про їжу
    ↑ Вгору ↑