Просто про їжу - Головна Карта сайту
Просто Про їжу

Як варити чай Пуер - рецепт приготування

Про особливості заварювання чаю Пуер говорилося чимало. Проте, чи знає те ви, що для отримання ароматного смачного та корисного напою, листя пуеру можна варити. Тож, варити чи заварювати? Читайте статтю і вирішуйте самі.

Як варити чай пуер

На цій сторінці:

Відео — як варити китайський пуер чай

Повний зміст відео як варити пуер:

Пуер — китайський чай, який заварюється особливим способом. Його витримують за певної температури в певному середовищі. З плином часу, чай пуер набирає свою силу. Витриманий чай пуер володіє шляхетним смаком і низкою цілющих властивостей. Пуер — як вершина чайного шляху, до нього приходиш після багатьох років спілкування з чаєм.

Існує кілька способів заварювання чаю пуер. Розповімо, як правильно зварити пуер, саме зварити. При такому способі заварки цей чай розкриє всі свої таємниці.

Візьмемо скляний чайник, наповнимо його водою і поставимо на вогонь. Дочекаємося, поки вода нагріється, і почнуть з’являтися бульбашки (білий ключ). Тепер створимо завихрення в чайнику, щоб заварка змогла плавно і рівномірно розподілиться по воді.

Засипаємо наш улюблений чай пуер. Дочекаємося поки підніметься піна, взіб’єм її, щоб чай не втік, і вимкнемо вогонь. Накриємо чайник кришкою і чекаємо ...

Одна з головних умов — дати Пуеру настоятися не менше 10-15 хвилин.

І ось нагорода за терпіння: щільний, густий, з багатогранним смаком, цілющий і смачний напій з китайського чаю.

При відтворенні тексту статті «Як варити чай Пуер — рецепт приготування», цілком або частинами, активне посилання на oede.in.ua обов’язкове.


  Мітки до статті: напої, чай


  
  Головні розділи сайту:
     Останні статті цього розділу
     про Чай, каву та інші напої:

     Цікаві матеріали цього розділу:

     Чайне і пуер-сп'яніння - через що може відбутисях

     Чи можна пити вагітним каву

     Шкода від кефіру - чому і коли

     Про їжу просто |Добірка статей розділу | Карта сайту
     © 2012-2014 - Просто Про їжу
     ↑ Вгору ↑