Просто про їжу - Головна Карта сайту
Просто Про їжу

Де ж першопричина ожиріння

На цій сторінці:

В чому криється першопричина ожиріння. Скільки написано на цю тему... Скільки нервів, сил і грошей витрачено на усунення різноманітних проблем з зайвою вагою... І, нарешті, скільки жінок та чоловіків вже просто зневірилися в можливість схуднути!

Але найстрашніше полягає в іншому: багато людей обох статей, які страждають на зайву вагу, вважають, що вже ніколи не зможуть самостійно, без допомоги лікаря, схуднути. І як же вони помиляються!.. Виходячи з аналізу сучасного життя (його особливостей і темпу), можна зробити висновок: першопричина ожиріння багатьох людей в наш час — це банальне переїдання.

Здавалося б, Америку ми не відкрили: переїдання — це ж «елементарно». Ясно і зрозуміло, якщо їсти менше, то людина схудне. Однак саме тут і ховається одна з першопричин зайвої ваги... І усувати цю проблему потрібно негайно! Але як? Забігаючи наперед відповімо: щоб не повніти треба навчитися розтягувати їжу.

Півмільярда людей страждає на ожиріння (відео)

Росіянки знаходяться серед тих хто найбільш швидко товстіють, разом із жителями США, Великобританії та Новій Зеландії. На думку вчених вони стали самими гладкими європейськими жінками.

Зайві кілограми викликають 3 мільйони передчасних смертей. Це ціна, яку платить сучасне людство за затишок, зручності та непомірність в харчуванні. Тільки в одній Москві споживання фастфуду виростає за рік на 20%.

Малорухливе життя і неправильне харчування не єдині причини, які призводять до ожиріння, навіть опалення в будинках посилює проблему. Люди звикли до тепла в квартирах і втратили вміння витрачати свою енергію на обігрів власного тіла. Якщо так піде і далі, то людина не зможе піднятися з навіть власного дивана.

Варто замислитися ось над чим: людина деградує мозком, а тіло до нього підтягується.

Швидкий темп життя сприяє набранню зайвої ваги

Набирання зайвої ваги

Постійно люди кудись поспішають: їм здається, що вони завжди спізнюються, що вони нічого не встигають... Сучасний поспіх простежується у всьому: в нашій мові, в нашій роботі, в нашому відпочинку, а також в нашому харчуванні! Немає нічого дивного в тому, що більшість людей в нашому світі страждає надмірною вагою. Ожиріння — це не просто не естетично, «не комільфо». Ожиріння — це сама справжня хвороба, хвороба сучасності. І страждають люди ожирінням саме через свого швидкого темпу життя.

Ми звикли все робити швидко — адже ще так багато справ!.. Треба все і скрізь встигнути. Нічого не прогавити. А у кінцевому підсумку страждаємо ми самі: люди абсолютно перестали помічати, з якою швидкістю вони вживають їжу.

Знайте: відчуття насичення приходить до людини не відразу, а лише через 20-30 хвилин після прийому їжі.
Зрозумійте головне: чим швидше ви вживаєте їжу, тим більше ви з’їсте в кінцевому підсумку. Якщо вміти розтягувати їжу, то проблема переїдання, а значить, проблема зайвої ваги буде стояти не так гостро.

Як навчитися розтягувати їжу щоб не повніти

Необхідно не просто розтягувати їжу, а розтягувати саме задоволення, яке ця їжа приносить. Часто ми можемо навіть не відчути смаку якогось продукту в повному обсязі: ми в буквальному сенсі «заковтуємо їжу», пережовуючи її в кращому випадку біля 10 разів.

Запам’ятайте одну просту істину: щоб повністю розкрити смак, насититися їжею, а також допомогти своєму шлунку краще переварити їжу яка надійшла, необхідно продовжувати кожен шматочок не менше 20-25 разів, в ідеалі — 30.

Звичайно, багато людей обуряться, аргументувавши це таким чином: «Їжа перетворитися в кашу — це неможливо жувати так довго!». А ви колись пробували отримувати саме естетичну насолоду від їжі?

Спробуйте розкрити повний смак тих продуктів, що лежать на вашій тарілці: повільно, відрізаючи всього по одному шматочку, пережовуйте, намагайтеся відчути всю гаму смаків. Ви не повірите, але такий підхід до прийому їжі є самим правильним з усіх існуючих! Ви одночасно і розкриваєте повний смак продуктів, і харчуєтеся правильно. Крім естетичної насолоди, ви будете тримати себе у формі: просто-напросто буде важко переїсти, оскільки, поки ви будете розкривати смак, пройде близько двадцяти хвилин. Доведено, що цих двадцяти хвилин достатньо для того, щоб насититися.

Підсумок: ви не переїдаєте, а також отримуєте більше задоволення від їжі, ніж раніше! Ще одна радість з’явиться у вашому житті. І хіба це не прекрасно?

При відтворенні тексту статті «Де ж першопричина ожиріння», цілком або частинами, активне посилання на сайт oede.in.ua обов’язкове.


  Мітки до статті: схуднення


  
  Головні розділи сайту:
     Останні статті цього розділу
     про Ожиріння та схуднення:

     Цікаві матеріали цього розділу:

     Як схуднути саме в стегнах

     Капуста допоможе схуднути та спалити жир

     Як спалити жир на животі й боках зробивши талію стрункішою

     Як швидко схуднути на 10 кг за тиждень

     Про їжу просто | Добірка статей розділу | Карта сайту
     © 2012-2014 - Просто Про їжу
     ↑ Вгору ↑