Просто про їжу - Головна Карта сайту
Просто Про їжу

Капуста допоможе схуднути і спалити жир

Виявляється, що капуста і деякі інші овочі які ми дуже часто вживаємо, мають одну дуже корисну властивість — можуть позбавити нас від зайвої ваги. За словами дієтологів, вони містять спеціальні фітонутрієнти, які допомагають спалювати жир у ділянці живота в тому числі.

На цій сторінці:

Корисні фітонутрієнти і шкідливі ксеноестрагени

Але перш ніж перейти до розповіді про ці овочі, трохи теорії. Познайомимося з двома класами речовин, одними дуже корисними, а іншими дуже шкідливими: фітонутрієнтами і ксеноестрагенами, які мають відношення до створення надлишку ваги і до спалювання жиру.

Капуста допоможе схуднути і спалювати жир

Що таке фітонутрієнти

Фітонутрієнти — одні з найбільш багатообіцяючих речовин, здатних стримувати розвиток захворювань без побічних дій. Можна сказати, що 20 століття було століттям вітамінів, а 21 століття стане століттям фітонутріеєнтів.

Фітонутрієнти, були відкриті не так давно, в третьому тисячолітті. Вони служать для захисту клітини і ядра від впливу навколишнього середовища і своїми властивостями, схожі з антиоксидантами. Але антиоксиданти захищають клітини зовні, а фітонутрієнти захищають клітини зсередини. Але ці корисні речовини утворюються тільки тоді коли овочі або фрукти, дозрівають природним способом, на грядці чи в саду. Якщо плоди дозріли будучи зірваними зеленими то фітонутрієнти не утворюються. Тому, як не прикро, фрукти і овочі з супермаркету, це всього лише клітковина і хімія.

Що таке ксеноестрогени

Ксеноестрогени — хімічні сполуки які руйнують гормональну систему організму. Вони містяться у великих кількостях у навколишньому середовищі, різних харчових продуктах, косметиці, у побутовій хімії. Ксеноестрогени мають високу біохімічну активність, а при попаданні в організм людини, накопичуються і приводять в дію функції, які знаходяться під контролем гормонів, а також починають проявляти біологічну активність. Крім того, ці речовини накопичуючись в організмі, впливають на репродуктивну функцію, що є дуже небезпечним.

На додаток до всього, ксеноестрогени, сприяють накопиченню жиру в черевній порожнині (особливо у жінок). Через присутність ксеноестрогенів, при нормальному рівні гормонів, організм знаходиться в стані, відповідному до їх надмірній кількості.

Овочі допомагають знижувати вагу і спалювати жир

Дослідження показали, що існує особливий клас овочів, капуста серед них виявилася лідером, які можуть спалювати жири і знешкоджувати ксеноестрогени.

Овочі, які дієтологи рекомендують як найбільш підходящі для зниження ваги це:

 • капуста,
 • цвітна капуста,
 • брюссельська капуста,
 • біла ріпа,
 • китайська капуста,
 • хрін.

Всі вони містять велику кількість специфічної речовини індол-3-карбінолу, яка сполучається з ксеноестрогенами і тим самим усуває причини виникнення небажаного ефекту від них.

На думку експертів, щоб мати помітні результати, ці овочі, в стиглому вигляді, необхідно вживати принаймні три рази на тиждень. Крім вкладу у створення стрункої фігури, вони беруть участь ще й у зміцненні імунітету, а за результатами деяких досліджень, навіть здатні зменшити ризик захворювання на рак, оскільки містять багато вітамінів і мікроелементів.

При відтворенні тексту статті «Капуста допоможе схуднути і спалювати жир. Фітонутрієнти і ксеноестрогени», цілком або частинами, обов’язкове активне посилання на сайт oede.in.ua.


  Мітки до статті: схуднення


  
  Головні розділи сайту:
     Останні статті цього розділу
     про Ожиріння та схуднення:

     Цікаві матеріали цього розділу:

     Як схуднути саме в стегнах

     Капуста допоможе схуднути та спалити жир

     Як спалити жир на животі й боках зробивши талію стрункішою

     Як швидко схуднути на 10 кг за тиждень

     Про їжу просто | Добірка статей розділу | Карта сайту
     © 2012-2014 - Просто Про їжу
     ↑ Вгору ↑