Просто про їжу - Головна Карта сайту
Просто Про їжу

Вода для схуднення

Вода виявилася засобом для схуднення. Американські вчені виявили, що вживання двох склянок води перед їжею сприяє швидкій появі відчуття ситості, це знижує споживання калорій, що саме і допомагає скинути зайву вагу, пише EurekAlert!

На цій сторінці:

Чому треба пити воду

Відомі факти:
тіло людини містить до 78% води; втрата її більш 10% може спричинити смерть; близько 3 літрів води на добу потрібно людині для нормальної життєдіяльності.

Тепер про те що відомо не всім чому треба пити воду.

Стани спраги і голоду дуже легко переплутати, так як вони локалізуються в одній і тій ділянці. Тому спрага часто помилково сприймається за бажання «треба щось з’їсти». Існує простий і абсолютно безпечний спосіб щоб їх не переплутати. Він такий: хочеш їсти — пий. Якщо відчуття голоду все одно залишилося — варто трохи перекусити.

Більшість тварин, перш ніж відправитися на пасовище спочатку йдуть до водопою. Люди ж спочатку їдять, а потім запивають їжу водою у вигляді чаїв, соків, компотів, або, що ще гірше, солодкою газованою водою. Численні дослідження показують, що це прямий шлях до накопичення зайвої ваги.

Водне схуднення у дослідженнях вчених

У дослідженні, проведеному співробітниками Вірджинського політехнічного інституту, взяли участь 48 чоловік у віці від 55 до 75 років, розділені на дві групи. В ході дослідів всі вони вживали однакову низькокалорійну їжу. При цьому добровольці з експериментальної групи перед їжею випивали приблизно 480 мілілітрів чистої води, а контрольна група цього не робила.

Вода для схуднення

Виявилося, що учасники які пили воду перед їжею, споживали на 75-90 кілокалорій менше, ніж члени контрольної групи, при кожному прийомі їжі. В результаті цього через 12 тижнів експерименту середнє зниження маси тіла в експериментальній групі склало більше семи кілограмів проти неповних п’яти кілограмів в контрольній. Яких-небудь побічних ефектів від «водного схуднення» не спостерігалося.

На думку керівника дослідження Бренди Деві (Brenda Davy), такий ефект води, швидше за все, був викликаний фізичним заповненням шлунка некалорійною субстанцією, що призвело до зменшення обсягу споживаної їжі. Крім того, зазначений обсяг рідини надходив в організм добровольців у вигляді води, а не з підсолоджених напоїв, що додатково знижувало загальну калорійність раціону.

Деві також нагадала, що вживання надмірної кількості рідини (6-10 літрів за короткий проміжок часу) може привести до водної інтоксикації і смерті, тому, намагаючись схуднути, потрібно знати міру.

Результати дослідження представлені на 240-му Національному зльоті Американського хімічного товариства (ACS).

Замість висновку

 1. У води немає побічних ефектів — її зайву кількість організм виведе без зусиль, а разом з нею і ті речовини, які йому не потрібні.
 2. Щоб не з’їсти зайву порцію, випийте склянку води за півгодини до їжі. За ці півгодини ви зрозумієте, чи хочете ви насправді їсти. Якщо їсти не перехочеться то, попивши до їжі води, то ви за столом з’їсте набагато менше, що теж не погано.

При відтворенні тексту статті «Вода для схуднення», цілком або частинами, активне посилання на oede.in.ua обов’язкове.


  Мітки до статті: схуднення


  
  Головні розділи сайту:
     Останні статті цього розділу
     про Ожиріння та схуднення:

     Цікаві матеріали цього розділу:

     Як схуднути саме в стегнах

     Капуста допоможе схуднути та спалити жир

     Як спалити жир на животі й боках зробивши талію стрункішою

     Як швидко схуднути на 10 кг за тиждень

     Про їжу просто | Добірка статей розділу | Карта сайту
     © 2012-2014 - Просто Про їжу
     ↑ Вгору ↑