Просто про їжу - Головна Карта сайту
Просто Про їжу

Як колір посуду допоможе схуднути

Як обрати колір тарілки в залежності від того що ви їстеЧи помічали ви, що за обідом з однієї тарілки з’їдається буквально все, а на іншій їжа залишається майже нетронутою? Секрет у тому, що на наш апетит впливає колір посуду. Кожен колір впливає по-різному, і цим можна можна скористатися, правильно підібравши забарвлення посуду для повсякденного використання.

На цій сторінці про колір посуду:

Як обрати колір тарілки в залежності від тіуї їжі що ви їсте

Вчені стверджують: скинути вагу легше, якщо колір їжі буде відрізнятися від кольору посуду. Контрастний посуд допоможе краще розгледіти кількість їжі і вчасно зупинитися. Так можна на 20% зменшити свій раціон. Таким чином спагетті не можна класти на тарілку білого кольору, її варто використати для торту з шоколаду.

Якого кольру має бути посуд?

Вплив кольоротерапії на наш апетит часто недооцінюється. А, між тим, це може бути дуже корисним для тих, хто прагне схуднути. Адже один колір тарілки перетворює нас на ненаситних їдців, а інший може буквально викликати відразу до їжі.

Білий посуд

Білий
Білий колір — традиційний для посуду і сприймається нейтрально. Блюдо виглядає контрастно і апетитно, особливо супи. Природно, схудненню це не сприяє, і з’їсти з такої тарілки можна набагато більше, ніж ви їсте зазвичай.

Жовтий посуд

Жовтий
Жовтий колір посуду викликає неоднозначні почуття. Вважають, що він сприяє ситості і швидкому насиченню. Але, правду кажучи, ніякий інший колір так не збуджує апетит, як жовтий. Значить, охочим схуднути він протипоказаний. На жовтих тарілках чудово виглядають фрукти, гірше — солодощі та пироги.

Помаранчевий та рожевий посуд

Помаранчевий і рожевий
Помаранчевий і рожевий кольори мають подібний вплив. З яскравого посуду таких кольорів можна їсти нескінченно. Для чаювання дуже добре підійдуть ніжно-рожеві чашки і блюдця приглушених тонів.

Червоний посуд

Червоний
Повністю червоний посуд для гуляння краще не використовувати. Цей колір відволікає, навіює тривожності, неспокою, а апетиту не додає. Альтернативою може стати білий посуд з червоним орнаментом.

Зелений посуд

Зелений
Страви в зеленій тарілці здаються несмачним і неапетитний. Особливо, якщо відтінок не ніжно-зелений, а болотний. Але тарілку з дрібним зеленим візерунком цілком можна використовувати.

Блакитний посуд

Блакитний
Блакитний колір посуду теж не дуже підходить для застілля. За своєю природою він холодний, депресивний. За столом, де є блакитний посуд, легко виникають недоречні дискусії, суперечки. У тарілках блакитного кольору відмінно виглядатимуть горіхи і салати. Блакитні чашки підійдуть для чаю та кави приготованих у турці, але краще, якщо всередині чашки будуть традиційно білими.

Чорний посуд

Чорний
З тарілкою чорного кольору схуднення вам забезпечено. Адже ніякий інший колір так не відвертає від їжі. Їжа здається абсолютно несмачною. Хоча сам по собі чорний посуд дуже елегантний, вишуканий і часто само його обирають для подарунку. Просто чорний колір посуду підходить не всім.

Можливо, колір тарілки не є основним чинником для вашого схуднення або, навпаки, підвищення апетиту. Але про всяк випадок варто все жвзяти цю інформацію до уваги. Адже кольоротерапія — це один з найприємніших і легких варіантів оздоровлення та можливість скинути парочку зайвих кг.

При відтворенні тексту статті «Як колір посуду допоможе схуднути», цілком або частинами, активне посилання на oede.in.ua обов’язкове.


  Мітки до статті: посуд, схуднення


  
  Головні розділи сайту:
     Останні статті
     підрозділу про Посуд для кухні

     Цікаві статті цього підрозділу:

     Властивості мідного посуду

     Посуд який потрібен на кухні

     Кращі виробники посуду

     Про їжу просто | Добірка статей розділу | Карта сайту
     © 2012-2014 - Просто Про їжу
     ↑ Вгору ↑