Просто про їжу - Головна Карта сайту
Просто Про їжу

Як зробити миття посуду веселим та легким

Можливо, знайдеться кілька людей, які можуть сказати не кривлячи душею, що люблять мити посуд. А для більшості з нас це не найприємніше заняття із домашніх обов'язків, звичайна якщо у вас немає посудомийної машини.

Похмурий вигляд мийки, наповненої брудним посудом — видовище не найкраще, проте краще одразу покінчіти з ним. Є кілька ідей, як зробити цю роботу більш приємною.

На цій сторінці:

7 корисних порад як полегшити миття посуду

Як зробити миття посуду веселішим

Підберіть аксесуари
Пожвавте вашу кухонну мийку забавними аксесуарами, якими буде приємно користуватись. Наприклад, яскравою мискою для миття посуд і красивою щіткою замість мокрої старої губки. Стильний зручний дозатор для рідкого мила та якийсь «класний» рушничок можуть усе докорінно змінити накраще.

Влаштуйте змагання
Поставте на плиту чайник, щоб перевірити, скільки тарілок можна помити за час, поки він не закипить. Наступного разу перевірте, чи зможете ви побити ваш особистий рекорд.

Час подумати
Мити посуд — зовсім не вимагає напружувати мозок, так чому б не використати цей час, аби поміркувати, сформулювати нові ідеї, побудувати нові плани чи навіть просто помріяти?

Слухайте музику
Увімкніть плеєр з якоюсь улюбленою швидкою музикою. Слухаючи пісні, ви піднімете собі настрій і непомітно збільшите темп роботи. А робота в більш швидку ритмі допоможи впоратись із посудом швидше.

Дізнайтеся щось нове
Чергова одноманітна рутина може перетворитись у щось набагато більш продуктивніше. Миючи посуд, використовуйте нагоду, щоб послухати підкасти або аудіо-книги. Ви могли б навіть вивчати або поліпшувати свої знання іноземної мови, готуючись до вашої відпустки чи просто для саморозвитку.

Фізичні вправи, зарядка
На перший погляд, це може виглядати досить смішно, але чому б не поліпшити вашу фізичну форму, стоячи біля мийки? Поліпшити силу і форму ваших ніг можна поперемінно напружуючи та розслабляючи м’язи.

Час поговорити
Миття посуду Може стати непоганою можливістю надолужити згаяне в спілкуванні з вашою другою половиною. За обміном думками або за закінченням розпочатої раніше розмови не встигнете збагнути, як домиваєте останню брудну тарілку.

Веселе відео: мамина помічниця

При відтворенні тексту статті «7 ідей, як зробити миття посуду веселішим», цілком або частинами, активне посилання на oede.in.ua обов’язкове.


  Мітки до статті: посуд


  
  Головні розділи сайту:
     Останні статті
     підрозділу про Посуд для кухні

     Цікаві статті цього підрозділу:

     Властивості мідного посуду

     Посуд який потрібен на кухні

     Кращі виробники посуду

     Про їжу просто | Добірка статей розділу | Карта сайту
     © 2012-2014 - Просто Про їжу
     ↑ Вгору ↑